Firma TRUCK BP prowadzi skup samochodów ciężarowych DAF oraz SCANIA za gotówkę.
Dlatego że jesteśmy firmą, która prowadzi skup aut ciężarowych, wiemy, że przy takich usługach ciężko o szybką, rzetelną wycenę. Dlatego też gwarantujemy adekwatną do stanu pojazdu/części kwotę od razu po podpisaniu umowy.

Dzięki nam klient oszczędza swój czas (jesteśmy znacznie szybsi niż wystawianie auta na portalach ogłoszeniowych), a także nerwy –jesteśmy profesjonalistami i doskonale wiemy, czego oczekuje się po skupie aut ciężarowych, nie zadajemy niezwiązanych z samochodem pytań.

Jeżeli nie wiesz, co zrobić ze swoją ciężarówką, oddaj ją na skup aut ciężarowych i otrzymaj gotówkę do ręki!

Dobry mechanik kluczem do sukcesu

Serwis samochodów ciężarowych Scania oraz DAF TRUCK BP zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników. Blacharz czy mechanik pracujący w naszym warsztacie jest gwarancją rzetelności oraz terminowości. Dzięki nim wszelkie naprawy wykonywane są w sposób profesjonalny i kompleksowy oraz zawsze zgodnie z ustalonym terminem. Naszych mechaników wyróżnia nie tylko wieloletnie doświadczenie w zawodzie, ale także pasja do motoryzacji. Miłość do ciężarówek jest kluczem do sukcesu serwisu TRUCK BP.

Ile kosztuje naprawa ciężarówek DAF i Scania?

TRUCK BP oferuje atrakcyjny cennik napraw mechanicznych i powypadkowych samochodów ciężarowych DAF i Scania. Usługi realizowane są niezwykle precyzyjnie, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen. O wysokiej jakości naszych napraw świadczą między innymi liczne pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów.